10.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC W FUTSALU DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU O PUCHAR

 BURMISTRZA KRAPKOWIC

W FUTSALU DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

 

Hala widowiskowo-sportowa im. W. Piechoty
w Krapkowicach (Otmęt)

KRAPKOWICE, ul. Kilińskiego 3

15 lutego 2015 r.

UDZIAŁ WZIĘLI:

TRAMPKARZE i JUNIORZY MŁODSI,

1.KS Krapkowice - I

2.KS Krapkowice - II

  1. Małapanew Ozimek
  2. MKS Gogolin
  3. LZS Walce
  4. LZS GKS PIOMAR Tarnów-Przywory

SAM_1811.jpeg SAM_1812.jpeg SAM_1813.jpeg SAM_1821.jpeg SAM_1830.jpeg SAM_1834.jpeg SAM_1837.jpeg SAM_1839.jpeg

Faza zasadnicza:

Mecz

Czas gry

Mecz

Wynik

1

9:00–9:25

Trampkarze:    KS Krapkowice – I : LZS Walce

0:1

2

9:30–09:55

Juniorzy:      KS Krapkowice – I : LZS Walce    

7:0

3

10:00–10:25

Trampkarze: KS Krapkowice – II : LZS GKS PIOMAR Tarnów-Przywory

3:2

4

10:30-10:55

Juniorzy:   KS Krapkowice – II : LZS GKS PIOMAR Tarnów-Przywory   

1:3

5

11:00-11:25

Trampkarze:    KS Krapkowice – I : Małapanew Ozimek

1:2

6

11:30-11:55

Juniorzy:      KS Krapkowice – I : Małapanew Ozimek

2:2

7

12:00-12:25

Trampkarze:    KS Krapkowice – II  : MKS Gogolin

0:3

8

12:30-12:55

Juniorzy:      KS Krapkowice – II  : MKS Gogolin

0:4

9

13:00-13:25

Trampkarze   Małapanew Ozimek : LZS Walce

4:1

10

13:30-13:55

Juniorzy     Małapanew Ozimek : LZS Walce

1:1

11

14:00-14:25

Trampkarze: MKS Gogolin : LZS GKS PIOMAR Tarnów-Przywory

2:1

12

14:30-14:55

Juniorzy:   MKS Gogolin : LZS GKS PIOMAR Tarnów-Przywory

2:0

Faza finałowa

mecz

Czas gry

Mecz o 3 miejsce

Wynik

13

15:00–15:25

Trampkarze z 2 miejsca w grupie:                                                                    LZS Walce :   KS Krapkowice – II

4:1

14

15:30–14:55

Juniorzy z 2 miejsca w grupie:                                                      Małapanew Ozimek :  LZS GKS PIOMAR Tarnów-Przywory

3:2

 

 

Finał

 

15

16:00–16:25

Trampkarze z 1 miejsca w grupie:                                                                         MKS Gogolin :   Małapanew Ozimek

0:1

16

16:30–16:55

Juniorzy z 1 miejsca w grupie:                                                                                          MKS Gogolin :   KS Krapkowice – I    

0:3

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Trampkarze:

Najlepszy Zawodnik: Marek Mizielski,

Najlepszy Bramkarz: Remigiusz Dobrzyński,

Król Strzelców: Marek Mizielski.

Juniorzy:

Najlepszy Zawodnik: Jakub Mutka,

Najlepszy Bramkarz: Jakub Bińkowski,

Król Strzelców: Jakub Mutka.

Obsada sędziowska:

  1. Marcin Szaja,
  2. Marek Giza,
  3. Wojciech Nowak,
  4. Paweł Nowak.

Puchary, statuetki i dyplomy wręczał Sekretarz Miasta Harald Brol.