18.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że w dniu 22.08.2017 (wtorek) Straż Miejska wyjątkowo pracować będzie w godzinach od 7:00 do 19:30.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Stypendia rozdane

19 stycznia w siedzibie krapkowickiego Urzędu Miasta i Gminy na posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu rozdano stypendia sportowe dla najlepszych zawodników oraz działaczy sportowych wywodzących się i działających na terenie Gminy Krapkowice. Stypendia na ręce wyróżnionych sportowców osobiście złożyli Burmistrz Krapkowic - Andrzej Kasiura oraz Anna Kielar - Przewodnicząca Komisji. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób.

 

 

Wykaz osób, którym przyznano stypendia sportowe za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.

Lp.

Nazwisko

Imię

klub

Dyscyplina

1

Piechota

Izabela

KK-do Shotokan

karate

2

Kowalewicz

Michał

KK-do Shotokan

karate

3

Strzelecki

Beniamin

KK-do Shotokan

karate

4

Kamińska

Angelika

KK - do ENSO

karate

5

Weinert

Szymon

KK - do ENSO

karate

6

Spilarewicz

Marta

KK - do ENSO

karate

7

Blozik

Agnieszka

KS Otmęt

piłka ręczna

8

Bartela

Harald

LZS Żywocice

piłka nożna

9

Bajorek

Jakub

KK - Do ENSO

karate

10

Tupko

Arkadiusz

KK-do Shotokan

karate

11

Kozłowski

Andrzej

LZS Dąbrówka Górna

piłka nożna

12

Fryziel

Łukasz

KS Gladiatores

Mieszane Sztuki Walki

13

Michalewski

Dariusz

KS Gladiatores

Mieszane Sztuki Walki

14

Bunzel

Adam

KS Gladiatores

Mieszane Sztuki Walki

15

Pierowska

Katarzyna

KS Otmęt

piłka ręczna

16

Tomczyk

Weronika

KK-do Shotokan

karate

17

Wocka

Julia

KK-do Shotokan

karate

18

Lubaszka

Joanna

KK - do ENSO

karate

19

Golenia

Angelika

KK - do ENSO

karate

20

Lorek

Kamil

KS Gladiatores

Mieszane Sztuki Walki

21

Kochanowska

Agnieszka

KS Otmęt

piłka ręczna

22

Gołąbek

Agnieszka

KS Otmęt

piłka ręczna

23

Orlik

Sabina

KS Otmęt

piłka ręczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykaz osób, którym przyznano nagrody za wysokie wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej.

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

Dyscyplina

1

Bajorek

Janusz

KK - do ENSO

karate

2

Tupko

Zdzisław

KK-do Shotokan

karate

3

Szywalski

Bertold

LZS Żywocice

piłka nożna

4

Bogdan

Łukasz

KS Gladiatores

Mieszane sztuki walki

5

Zajączkowski

Tomasz

KS Otmęt

piłka ręczna

6

Lisicki

Maciej

UKS Spiders

piłka nożna

7

Malek

Robert

KS Pila Vinco

piłka siatkowa