22.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy. W związku z remontem pomieszczeń biurowych Straży Miejskiej, jej siedziba została tymczasowo przeniesiona. Funkcjonariusze urzędować będą na 1 piętrze w pokojach 18 i 20 w I budynku UMiG - ul. 3 Maja 17. Kontakt ze Strażą możliwy jest wyłącznie pod numerem telefonu 606 448 422. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

EUROWYBORY 2009

WYNIKI WYBORÓW W GMINIE KRAPKOWICE - zobacz>>
  
ORDYNACJA WYBORCZA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
/Ustawa określa zasady i tryb przeprowadzania w Rzeczypospolitej Polskiej wyborów do Parlamentu Europejskiego, a także warunki wykonywania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego, jego wygaśnięcia oraz utraty/
pobierz: Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego.


AKTUALNOŚCI PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - zobacz>>


 - Zarządzenie Burmistrza Krapkowic w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenie wyborów do parlamentu Europejskiego.


Akty prawne - wyjaśnienia - informacje:

-
DOCUchwała Nr XX-222-2009 z 25.02.2009 w sprawie dostosowania opisu granic obwodów głosowania gminy Krapkowice do stanu faktycznego w sprawie  dostosowania opisu granic obwodów głosowania Gminy Krapkowice do stanu faktycznego.

-
Zarządzenie Burmistrza Krapkowic  w sprawie  wyznaczenia na terenie Gminy Krapkowice miejsc przeznaczonych  na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.