20.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

EUROWYBORY 2009

WYNIKI WYBORÓW W GMINIE KRAPKOWICE - zobacz>>
  
ORDYNACJA WYBORCZA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
/Ustawa określa zasady i tryb przeprowadzania w Rzeczypospolitej Polskiej wyborów do Parlamentu Europejskiego, a także warunki wykonywania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego, jego wygaśnięcia oraz utraty/
pobierz: Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego.


AKTUALNOŚCI PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - zobacz>>


 - Zarządzenie Burmistrza Krapkowic w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenie wyborów do parlamentu Europejskiego.


Akty prawne - wyjaśnienia - informacje:

-
DOCUchwała Nr XX-222-2009 z 25.02.2009 w sprawie dostosowania opisu granic obwodów głosowania gminy Krapkowice do stanu faktycznego w sprawie  dostosowania opisu granic obwodów głosowania Gminy Krapkowice do stanu faktycznego.

-
Zarządzenie Burmistrza Krapkowic  w sprawie  wyznaczenia na terenie Gminy Krapkowice miejsc przeznaczonych  na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.