• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Grand Prix Poland

29.11.2014r w Łodzi odbyły się  VIII  Grand Prix Poland w Karate WK. W zawodach tych  wzięło udział ponad 400 karateków z ośmiu państw. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych kata i kumite. Na łódzkich tatami nie zabrakło również naszych reprezentantów. Pod nieobecność Kadry Narodowej, która w tym samym czasie rywalizowała w Zurichu na ME, klub nasz reprezentowali: Marta Cieślak, Szymon Panusz, Wiktoria Bauch, Wojtek Nowak, Zuzanna Tupko, Weronika Tomczyk, Rafał Wieczorek, Michał Szostecki, Julia Wocka oraz Michał Kowalewicz. Nasi reprezentanci zdobyli łącznie pięć medali: 2 srebrne i 3 brązowe. W licznie obsadzonej konkurencji kata indywidualnym chłopców 7 lat, Szymon Panusz zajął drugie miejsce. Również drugie miejsce wywalczył Michał Kowalewicz w konkurencji kata indywidualnym 16-17 lat. Miejsca trzecie zdobyli: Marta Cieślak - kata indywidualne dziewcząt 7 lat, Michał Szostecki w konkurencji kata chłopców 14-15 lat oraz kumite chłopców 14-15 lat (-63 kg). Mniej szczęścia mieli pozostali nasi reprezentanci: Wojtek, Julka, Michał,  którzy przegrali swoje waliki repasażowe o miejsca na podium. Zawody w Łodzi były ostatnim startem naszych zawodników w tym roku.

Gratulujemy uzyskanych wyników rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc przy dowozie oraz dopingu naszym zawodnikom podczas zawodów.