Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

×

Wyszukaj w serwisie

Wicemistrzowie Polski

Minęły dwa tygodnie od Mistrzostw Polski w Karate Shotokan a zawodnicy klubu Karate-do Shotokan Krapkowice 25.10.2014r rywalizowali w Mistrzostwach Polski w Karate WKF w Legnicy. W zawodach  wzięło udział 310 zawodników z 48 klubów z całej Polski. Drużyna w składzie: Izabela Piechota, Arkadiusz Tupko, Michał Kowalewicz, Julia Wocka, Beniamin Strzelecki w ogólnej klasyfikacji zajęła 18 miejsce zdobywając 2 srebrne medale. Poza Izą startującą w konkurencji (kata indywidualne kobiet U21) i Beniaminem (kata indywidualne juniorów młodszych), którzy wywalczyli tytuły wicemistrzów Polski, na piątych miejscach uplasowali się Julka Wocka (kata indywidualne juniorek młodszych) Arkadiusz Tupko (kumite indywidualne mężczyzn -67kg). Michał Kowalewicz dzielnie walczył, ale trochę zabrakło szczęścia. Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych startach. Wyjazd na zawody sponsorowany z dotacji UM i G Krapkowice. Podziękowania dla Pana Mirona Kowalewicza za przewóz zawodników. indywidualne juniorów młodszych), którzy wywalczyli tytuły wicemistrzowskie, na piątych miejscach uplasowali się: Julia Wocka (kata indywidualne juniorek młodszych) i Arkadiusz Tupko (kumite indywidualne mężczyzn -67 kg). Michał Kowalewicz dzielnie walczył, ale zabrakło trochę szczęścia. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.  indywidualne juniorów młodszych), którzy wywalczyli tytuły wicemistrzowskie, na piątych miejscach uplasowali się: Julia Wocka (kata indywidualne juniorek młodszych) i Arkadiusz Tupko (kumite indywidualne mężczyzn -67 kg). Michał Kowalewicz dzielnie walczył, ale zabrakło trochę szczęścia. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach. Opiekę nad naszymi zawodnikami sprawował trener Zdzisław Tupko.