28.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Poparli inicjatywę „Mostu Południowego”

W środowe przedpołudnie gmina Krapkowice była gospodarzem walnego zebrania Śląskiego Stowarzyszenia Samorządowego. Spotkanie miało miejsce tym razem w Steblowie. Zebrani samorządowcy gmin członkowskich rozmawiali głównie o sprawach bieżących. Ważnym elementem spotkania było poparcie dla inicjatywy tzw. „mostu południowego”, o którą od kilku miesięcy zabiegają burmistrz Gogolina Joachim Wojtala oraz burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Przypomnijmy, że wsparcie dla tej inwestycji zapowiedzieli także wojewoda opolski oraz marszałek województwa. Budowa nowej przeprawy przez Odrę to bardzo istotna sprawa zarówno dla obu gmin, jak również dla całego regionu. Dzięki rządowemu programowi "Mosty+" inwestycja ma realne szanse na realizację.

Aktualności lokalne
Miesiąc Seniora

20 Września 2018

Krapkowice przyjazne firmom

13 Września 2018

Kultura
Pchli Targ

Zapraszamy Państwa na ostatni w tym roku Pchli Targ, który tradycyjnie odbędzie się przed Halą Widowiskowo-Sportową im. W. Piechoty w Krapkowicach-Otmęcie.

Sport i turystyka
Olimpijskie warsztaty siatkówki plażowej

13 września tereny sportowo-rekreacyjne DELFIN Sp. z o.o. zamieniły się w miniwioskę olimpijską, a wszystko to za sprawą wizyty Moniki Brzostek, wielokrotnej Mistrzyni Polski i reprezentantki Polski w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Rio de Janeiro 2016, która poprowadziła warsztaty, przygotowane specjalnie z myślą o uzdolnionych sportowo uczniach krapkowickich szkół.

Sport i turystyka
Wycieczka na Bawarię

07 Września 2018

Boisko do piłki nożnej

30 Sierpnia 2018

Yoga na trawie

03 Lipca 2018

Komunikaty i ogłoszenia
,,Czyste Powietrze" - ruszył nabór wniosków

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu poinformował, iż w dniu dzisiejszym (tj. 19 września 2018 r. od godz. 8:00) rozpoczął się nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego ,,Czyste Powietrze".

Gospodarka odpadami - aktualności
MSZOK w innej lokalizacji

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Zawiadamiamy, że w dniach 21-22 września br. w związku z organizacją Pchlego Targu Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostanie ustawiony na parkingu naprzeciwko wejścia do części hotelowej hali widowiskowo-sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

Gospodarka odpadami - aktualności
MPSZOK w innej lokalizacji

21 Sierpnia 2018

MPSZOK w innej lokalizacji

10 Sierpnia 2018

Rada miejska - aktualności
XLVI Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

XLVI  Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach 27.09. 2017 r. (czwartek) o godz. 14:00 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Krapkowice przyjazne firmom

Krapkowice samorządem przyjaznym firmom. Nasza gmina po raz kolejny znalazła się wśród wąskiego grona samorządów wyróżnionych przez Instytut Europejskiego Biznesu. W XI edycji konkursu tytuł ten trafił do 321 miast i gmin. Celem rankingu jest promowanie miast, gmin, powiatów, województw i urzędników samorządowych wspierających rozwój firm na swoim terenie. Drodzy przedsiębiorcy dziękujemy. To Wasz dynamiczny rozwój, najwyższa jakość świadczonych usług i systematyczna praca wyznaczyły drogę do sukcesu.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg