22 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Uwaga! Ogłoszenie dla miejscowości Nowy Dwór. Z uwagi na przkroczenie parametrow mikrobiologicznych w wodzie pitnej, woda nadaje się do spożycia tylko po przegotowaniu. Zarządzenie to obowiązuje do odwołania przez dostawcę wody tj. Zakładu Komunalnego w Głogówku Sp. z o.o. Więcej na www.glogowek.pl

×

Wyszukaj w serwisie

Kultura i edukacja
Wystawa Jan Sobieski pod Wiedniem

Od 21 - 26 lipca 2016r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia wystawy "Jan Sobieski pod Wiedniem". Niezwykła replika słynnego obrazu wykonana haftem krzyżykowym jest dziełem 78 artystów z całej Polski, a w tym dwóch z Krapkowic - członków Stowarzyszenia "Pasja".

Kultura i edukacja
Koncert na wodzie

18 Lipca 2016

EDUKO

01 Lipca 2016

"Uwolnij głos"

01 Lipca 2016

Sport i turystyka
Wyścigi smoczych łodzi 2016

"Wyścigi łodzi smoczych" to niewątpliwie jedna z największych atrakcji corocznych "Pikników Odrzańskich".

Komunikaty i ogłoszenia
OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Burmistrz Krapkowic zaprasza osoby fizyczne lub prawne do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej przedsięwzięcia: „Zagospodarowanie dworca PKS w Krapkowicach na centrum przesiadkowe”.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Umowa o współdziałaniu podpisana!

W dniu 18 lipca 2016 roku w filii nr 2 Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 w Krapkowicach nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o współdziałaniu Gminy Krapkowice z gminą Chrząstowice, Izbicko, Prószków, Komprachcice, Tarnów Opolski  i Turawa w zakresie utrzymania gminnych obiektów użyteczności publicznej, w tym poprawy efektywności energetycznej tych budynków.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
Bezpłatne porady dla przedsiebiorców i rolników

Aby wspomóc przedsiębiorców i rolników Fundacja Rozwoju Śląska postanowiła uruchomić cykl darmowych porad prawnych. Porady odbywają się cyklicznie, co środę, w drugiej siedzibie - Centrum Biznesu w Opolu, przy ul. Wrocławskiej 133.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg