12.1 °C
  • PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że od 11 sierpnia funkcjonariusze Straży Miejskiej czekają na Państwa w pomieszczeniach I budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pokoje nr 4 i 5 (przyziemie budynku). Najdogodniejsze wejście znajduje się od ulicy Działkowej.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej

W dniach 15-17 lipca odbędzie się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej. Zawody rozgrane zostaną na boiskach piaszczystych zlokalizowanych na stadionie miejskim w Krapkowicach – Otmęcie.

W turnieju wystąpi 16 najlepszych par w Polsce, które drogą turniejów eliminacyjnych awansowały do krapkowickiego finału. Znamy już nazwiska zawodniczek, które rywalizować będą o tytuł Mistrzyń Polski. Zawodniczki reprezentują kluby z takich miast jak: Łódź, Mysłowice, Warszawa, Kraków, Iława, Sosnowiec, Police, Rumia, Częstochowa, Ostróda. Najwięcej par przyjedzie na Nasz turniej z Łodzi i te pary należą do faworytów mistrzostw. Pary Kociołek /Gruszczyńska oraz Włoch/Gruszczyńska – to aktualne reprezentantki Polski.

Mecze turniejowe rozpoczynają się w środę od godz. 9.00, zaraz po oficjalnym otwarciu zawodów.

PDFKomunikat nr 5 Finały Juniorki.pdf

plakat.jpeg